Seriál Noční běhy Chebskem 2019 startuje! Pojďte si projít poslední informace před startem

Seriál Noční běhy Chebskem 2019 startuje! Pojďte si projít poslední informace před startem

15.3.2019 Vyp Od admin

Seriál Noční běhy Chebskem startuje již v sobotu 16. března v malebné Třebeni u Františkových Lázní. Pojďte si společně s námi projít poslední informace před startem.

  • 17:00-18:25 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:30- Start dětského závodu
  • 18:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka a vyhodnocení pořadateli
  • cca 20:15- Koncert kapely Radiomaják

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet v kulturním domě Třebeň  (50.1287239N, 12.4009117E), mapy.cz: https://mapy.cz/s/3pM1m

Parkování

Pro parkování je určené parkoviště v areálu firmy Zahradnictví Hrdlička s.r.o. . Při příjezdu do obce prosím dbejte pokynům pořadatelské služby.

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 17:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 170,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 170,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 15. března 2019. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 90 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo. Čísla nemusíte vracet.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:30. Děti se registrují ve stánku DĚTSKÉ REGISTRACE (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč. Každé díte si odnese sladkou medaili, ty nejlepší i pravou.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Na baru bude možné si dát pivo, čaj, kávu.

Šatna a úschovna

Převléci se můžete v připravené šatně. Po celou dobu závodu (17:00 do 19:30) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle.

Trasa

Tombola

Tombola proběhne po vyhlášení. Lístek do tomboly obdrží každý účastník u registrace nebo prezentace.

Koncert a večírek

Na koncert a večírek je volný vstup a proběhne přibližně od 20:00 přímo na sále kulturního domu v Třebeni.