15.3.2019

Seriál Noční běhy Chebskem 2019 startuje! Pojďte si projít poslední informace před startem

Seriál Noční běhy Chebskem startuje již v sobotu 16. března v malebné Třebeni u Františkových Lázní. Pojďte si společně s námi projít poslední informace před startem.

  • 17:00-18:25 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:30- Start dětského závodu
  • 18:30- Start hlavního závodu 5 km
  • Vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka a vyhodnocení pořadateli
  • cca 20:15- Koncert kapely Radiomaják

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet v kulturním domě Třebeň  (50.1287239N, 12.4009117E), mapy.cz: https://mapy.cz/s/3pM1m

Parkování

Pro parkování je určené parkoviště v areálu firmy Zahradnictví Hrdlička s.r.o. . Při příjezdu do obce prosím dbejte pokynům pořadatelské služby.

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 17:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 170,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 170,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 15. března 2019. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 90 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo. Čísla nemusíte vracet.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:30. Děti se registrují ve stánku DĚTSKÉ REGISTRACE (každý závodník do 15-ti let). Startovné je 50,- Kč, děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí  100,- Kč. Každé díte si odnese sladkou medaili, ty nejlepší i pravou.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Na baru bude možné si dát pivo, čaj, kávu.

Šatna a úschovna

Převléci se můžete v připravené šatně. Po celou dobu závodu (17:00 do 19:30) si můžete své věci uschovat v hlídané úschovně. Pořadatel neručí za věci uschované v úschovně. Své věci si prosím vyzvedněte ihned po doběhnutí do zázemí startu a cíle.

Trasa

Tombola

Tombola proběhne po vyhlášení. Lístek do tomboly obdrží každý účastník u registrace nebo prezentace.

Koncert a večírek

Na koncert a večírek je volný vstup a proběhne přibližně od 20:00 přímo na sále kulturního domu v Třebeni.

Scroll to top
X