Noční běhy běhy finišují. Předposlední kolo budou hostit Františkovy Lázně

Noční běhy běhy finišují. Předposlední kolo budou hostit Františkovy Lázně

3.9.2019 Vyp Od admin

Jedinečný regionální seriál Noční běhy Chebskem míří do finále. Před říjnovým velkým finále na běžce čeká ještě jeden závod, a to ve Františkových Lázních.  Na všechny závodníky čeká rovinatá a velice rychlá trať. Závod proběhne 14. září

Ve Františkových Lázních půjde především o souboj v kategorii mužů, ve které není ještě nic rozhodnuto. Oproti tomu ženská kategorie již zná svou celkovou vítězku, kterou je dva závody před koncem seriálu Alena Srogoňová. Mezi muži průběžné hodnocení zatím vede Marek Novák (415 b) z Chebu, kterému dýchají na záda Václav Bechiňský (395 b) a Petr Hurdich (395 b).

Františkovy Lázně nabídnou rychlou trať

Na františkolázeňskou trať vyrazí běžci s čelovkou již čtvrtý ročník seriálu v řadě. Rovinatý profil trati nabízí ideální podmínky pro všechny běžce. Trasa začne od Aquafora a povede místními parky i historickým centrem města.

Výhodné online registrace ještě do pondělí 9. září

Všichni zájemci o běh s čelovkou mají možnost výhodné online registrace do pondělí 9. září. Registrační formulář naleznou na oficiálních stránkách seriálu www.nocnibehychebskem.cz. Možnost registrace bude i na místě. Registrační stánky budou otevřené od 18:15.