Předposlední závod seriálu Noční běhy Chebskem je tu! Pojďte si projít poslední důležité informace před startem.

Předposlední závod seriálu Noční běhy Chebskem je tu! Pojďte si projít poslední důležité informace před startem.

13.9.2019 Vyp Od admin

Seriál Noční běhy Chebskem čeká předposlední závod. Běžci s čelovkami tentokrát proběhnou parky a historické centrum malebných Františkových Lázní. Zázemí závodu vyroste před budovou největšího akvaparku českých lázní. 

Harmonogram závodního večera

  • 18:15-19:35 Registrace a prezentace závodníků
  • 18:45- Start dětského závodu
  • 19:45- Start hlavního závodu 5 km
  • Vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka a vyhodnocení pořadateli

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet před budovou Aquaforum Františkovy Lázně  (50.1172036N, 12.3577742E), mapy.cz: https://mapy.cz/s/lubefohedo

Parkování

Přímo v areálu se nachází rozlehlé parkoviště s dostatečným počtem míst k parkování. Parkoviště si můžete prohlédnout na mapy.cz: https://mapy.cz/s/gegurakumu

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 18:15. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 170,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 170,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 13. září 2019. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 80 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo. Čísla nemusíte vracet.

Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 18:45. Děti se registrují ve stánku DĚTSKÉ REGISTRACE (každý závodník do 15 let). Startovné je 50,- Kč. Děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí 100,- Kč. Každé dítě si odnese sladkou medaili, ty nejlepší i pravou.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Za dobrovolný poplatek je možnost  kávu. Na požádání vám obsluha připraví i čaj.

Trasa