Poslední čelovky jsou tu! Pojďte si společně projít poslední informace před startem.

Poslední čelovky jsou tu! Pojďte si společně projít poslední informace před startem.

17.10.2019 Vyp Od admin

Seriál Noční běhy Chebskem 2019 i celkově je u konce. V sobotu vyběhnou běžci na poslední trať této běžecké série, která po čtyrech letech ukončuje svou existenci. Poslední závod hostí malebná Plesná. Pojďte si společně s námi projít poslední informace před startem.

Harmonogram závodního večera

  • 17:00-18:25 Registrace a prezentace závodníků
  • 17:30- Start dětského závodu (ovál u SDH Plesná)
  • 18:30- Start hlavního závodu 5 km (před MKS)
  • Vyhlášení po doběhnutí posledního závodníka a vyhodnocení pořadateli

Zázemí závodu

Zázemí závodu se bude nacházet v prostorách Městského kulturního střediska Plesná  (50.1172036N, 12.3577742E), mapy.cz: https://mapy.cz/s/furalerome

Náš tip na běžecký dárek do 500 Kč

Parkování

Účastníci budou mít možnost parkování v blízkosti zázemí. Řiďte se po příjezdu pokyny pořadatelů.

Registrace, startovné a startovní čísla

Registrace a prezentace budou otevřeny od 17:00. Nově příchozí běžci se registrují u stánku NOVÉ REGISTRACE za částku 170,- Kč. Běžci zaregistrování přes online registrace (POUZE UHRAZENÉ REGISTRACE!) se prezentují u stánku ONLINE REGISTRACE. Běžci kteří se zaregistrovali online a neuhradili startovné, platí též 170,- Kč. Startovné musí být na náš účet připsáno nejpozději do pátku 18. října 2019. Pokud částku pošlete a nebude včas připsána na našem účtu, budete muset uhradit startovné na místě a my vám v průběhu příštího týdne uhrazenou částku přes převod vrátíme.

Startovní čísla vám budou vydána při registraci a prezentaci. Na místě bude k dispozici 100 čísel pro nově příchozí. Čísla budou vydávána náhodně, nelze si vybírat konkrétní číslo. Čísla nemusíte vracet. Přijďte prosím k registracím včas!

Dětský závod

Start doplňkového dětského závodu je naplánován na 17:30. Děti se registrují ve stánku DĚTSKÉ REGISTRACE (každý závodník do 15 let). Startovné je 50,- Kč. Děti, které chtějí běžet i dospělou kategorii zaplatí 100,- Kč. Každé dítě si odnese sladkou medaili, ty nejlepší i pravou. Pozor! Děti startují kvůli bezpečnosti na oválu u stanice SDH Plesná.

Občerstvení

V cíli pro vás bude připravena bohatá občerstvovací stanice s dostatkem tekutin i potravin nejrůznějšího druhu. Na baru pak pivo a další občerstvení.

Sprchy

Před rozlučkovou párty bude pro běžce připravena i možnost sprchy. Sprchy se nacházejí v budově základní školy.

Rozlučková párty a vyhlášení celkových výsledků seriálu 2019

Po čtyrech letech své existence končí oblíbený běžecký seriál Noční běhy Chebskem 2019. Pojďte si s námi užít nejen posledních závod, ale i závěrečnou párty s vyhlášením celkových výsledků.

PROGRAM:
18:30 start závodu
cca 19:45 vyhlášení závodu v Plesné
20:30 start párty
21:30 vyhlášení celkových výsledků seriálu Noční běhy Chebskem 2019
22:30 vyhlášení tomboly
24:00 půlnoční překvapení

Vstup jen pro účastníky seriálu Noční běhy Chebskem a jejich doprovod.

V 00:30 bude zařízený hromadný odvoz směrem na Cheb.

Trasa