9.5.2018

360tka TOUR. Další místem činu je Chrudim

360tka TOUR zamíří do Chrudimi již potřetí 20. května budou všichni odvážlivci startovat zpátky v Městském parku Chrudi! Budeš mezi nimi i Ty?

V Chrudimi jsme si pro Tebe připravili krásnou trasu v prostředí Městského parku. Čekají Tě opět 3 kola po 2 km. Poprvé téměř žádné kopce, ale rozkvetlé příroda. 360tka v Chrudimi bude prostě romantika.

Samozřejmě nebudou chybět oblíbená stanoviště s humusáky, kačáky, horolezcem nebo Sáblíkovou. 3 kola po 2 kilometrech prověří fyzickou i psychickou zdatnost všech závodníků.

V Chrudimi máš poslední možnost získat poslední dílek do skládačky speciální medaile TRINITAS, který získáš v cíli společně s medailí klasickou. Bojovat o stupně vítězů můžeš sám za sebe nebo ve štafetě, což je letošní novinkou. Štafetu tvoří vždy tři závodníci. Jestli zapojíš kamarády, kolegy, nebo rodinu, záleží jenom na Tobě. Kolík máte společný a každý poběží vždy jen jedno kolo.

Registrace začínají v 9 hodin a vlna dospělých závodníků vybíhá v 11:00. Ve 12:30 přijdou na řadu ti nejmenší a jejich hrdinské výkony. Trať je připravená pro děti od tří do patnácti let. Malí závodníci nebudou bojovat s časem, ale především sami se sebou. Hlavní je radost z pohybu a pobyt venku. Děti se díky závodění naučí férovosti a zodpovědnosti. K tomu je chceme vést a proto je Kids Challenge součástí každého závodu 360tka.

Zábavu po celý den zajistí nabitý doprovodný program. O hudbu se postará DJ Spalda, bolístky napraví tejpování, něco na sebe můžete pořídit v 360tka shopu, vystoupí Progy aj. Představí se například místní hvězdy Pole Dance Emotion nebo Krav Maga. Těšit se můžeš na skákací hrad nebo balónkovou válku. Hlady určitě neumřeme, o catering se postarají Královské dobroty.

Registrovat se můžeš na webu – 360tka.cz

360tka TOUR Chrudim startuje 20. května v 9:00

Děti vybíhají pokořit trať v 12:30.

Dokaž si, že i TY na to máš!

Plakát akce

Scroll to top
X