Kam pověsit medaile ze závodů? Přinášíme 5 tipů na stylové věšáky na medaile.

Organizátoři závodů v posledních letech nemyslí jen na vítěze. Často se běžci setkávají s tím, že je pořadatelé ověsí i medailí za účast. Za závodní sezonu tak nasbírají v celku velmi pěknou sbírku účastnických medailí. Jenže kam s nimi? Někdo medaile skladuje v různých krabicích, někdo je zase pro změnu chce mít na očích celý rok. Proto vám přinášíme 5 tipů na stylové věšáky na medaile.

Dřevěný věšák s vlastním motivem
Prodejce: Čisté dřevo

Cena: 949 Kč

Dřevěný věšák u kterého si každý individuálně může zvolit motiv či jméno. Ideální i jako dárek.

Odkaz na prodejce

 

 

 


Věšák z překližky čtyřřadý

Prodejce: Čisté dřevo

Cena: 949 Kč

Dřevěný věšák u kterého si každý individuálně může zvolit motiv či jméno. Ideální i jako dárek.

Odkaz na prodejce

 

 

 

 

Věšák z oceli
Prodejce: Levné dárečky

Cena: 479 Kč

Věšák z oceli na velké množství vašich medailí.

Odkaz na prodejce

 

 

 

Věšák z překližky trojúhelník
Prodejce: Pelisport

Cena: 370 Kč

Velice zajímavé provedení věšáku z překližky. U této verze si můžete zvolit vlastní nápis či jméno, které je velkou dominantou tohoto typu věšáku na medaile.

Odkaz na prodejce

 

 

Vlastní nápad a vlastní výroba

V kreativitě se meze nekladou. Co takhle vymyslet vlastní věšák na medaile nebo se rovnou nechat inspirovat galerií pod tímto odkazem? Použít se dá prakticky cokoliv. Násadu z koštěte, tyč na záclonu, hřebíky atd., atd. Máte doma svůj vlastní věšák na medaile? Pochlubte se nám na našem facebooku.

Releated

Seriál Noční běhy Chebskem letos končí. Na běžce s čelovkou čekají poslední dva závody.

Přátelé naší běžecké komunity, máme před sebou poslední dva závody čtvrtého ročníku jedinečného regionálního seriálu Noční běhy Chebskem 2019. Ve Františkových Lázních se společně uvidíme 14. září a vrcholem bude velké finále, které proběhne 19. října v Plesné. Rád bych vám tímto vyjádřením oznámil blížící se konec našeho nočního běžeckého podniku. Ve Františkových Lázních a […]

Valdštejnova desítka se v Chebu poběží už popáté

Nevšední způsob zakončení hlavních letních měsíců a prázdnin zažijí v Chebu milovníci městských slavností a sportu. Čekají je dvě akce spojené s věhlasným vojevůdcem Václavem Eusebiem Albrechtem z Valdštejna. V sobotu 31. srpna to budou městské Valdštejnské slavnosti a o den později 1. září pátý ročník běžeckého závodu spolku Rozběhnito.cz Valdštejnova desítka. Počet přečtení: 244