• Home »
  • Články »
  • Hlavní organizátorka 3. Nessi family run Radka Neubertová:“Akce se připravuje postupně skoro třičtvrtě roku“

Hlavní organizátorka 3. Nessi family run Radka Neubertová:“Akce se připravuje postupně skoro třičtvrtě roku“

Stále oblíbenější Nessi family run vypukne již o nadcházející sobotě (22. dubna 2017) v Praze. Jaké byly přípravy na letošní ročník a co stálo za přestěhování akce z Konopiště do Prahy, jsme se zeptali hlavní organizátorky Radky Neubertové.

3. Nessi family run se letos poprvé bude konat v Praze. Jaký byl důvod stěhování akce z Benešova do hlavního města?

Přesun z Benešova do Prahy má více důvodů… První ročník byla taková „sranda akce“ hlavně pro naše známé a kamarády, ale už na prvním NFR se nás sešlo 200. Konopiště je krásná lokalita, ale výhodná pouze pro místní lidi, tedy ty co bydlí v blízkém okolí. Lidem z Prahy a nebo i z okolí Prahy (ale z druhé strany) se na Konopiště nechtělo. Už loni se nás sešlo 300 a tím že se akce zvětšovala, jsme se rozhodli pro přesun do hlavního města. I kvůli partnerům akce, kteří to přivítali s nadšením. Na letošní ročník se maličko změnil i organizační tým, proto je umístění na Praze 8 taktické, máme v blízkosti sídlo firmy a sklad ;o)

Jak náročné byly přípravy na letošní ročník?

Akce se připravuje postupně skoro třičtvrtě roku. Náročné to moc není, nejvíc v zápřahu jsme 14 dní před akcí. Spíš jde o to na nic nezapomenout ;-)

Jak velký musí být tým organizátorů při přípravách 3. NFR?

Celý ročník připravuji sama. Jen na den D máme 9-ti člený organizační tým, který bude stavět zázemí, připravovat trasu, pomáhat s doprovodným programem, registrací a po akci s úklidem 

Na co se můžou účastníci těšit nejvíce

Na celé dopoledne, které bude opravdu nabité pohybem a sportovními zážitky. Hlavně proto, že si závod užije rodina pohromadě, rodiče pak mohou fandit svým dětem při sportovním pětiboji a děti naopak svým rodičům v soutěži „Moták“. Nakonec si děti vyběhají ty nejlepší medaile na světe ve štafetovém běhu do vrchu ;o). Doufáme, že si sportovní dopoledne s námi všichni užijí. Těšíme se na to.

Na akci 3. Nessi family run se setkáte i s naším stánkem Rozběhnito.cz plným běžeckých příběhů. Pokud budete chtít přijďte si k nám popovídat o běhu a všem co k němu patří.

Plakát akce:

Facebook