Chebský Adam Tobiáš doběhl na letišti v Karlových Varech sedmý. Osobní úspěch slavili i další členové chebského klubu.

5
(5)

V Karlových Varech se v sobotu 27. června běžel první ročník velice zajímavého závodu z dílny Runczech. Běžci z celé České republiky se sešli na letišti a členové našeho klubu byli v cíli velice úspěšní.

Nejlépe si z chebského klubu Rozběhnito.cz vedl Adam Tobiáš, který v čase 18:15 doběhl na sedmém místě z celkové počtu 466 účastníků. Za zmínku stojí i výsledný čas Jirky Duchka (21:53), který si na varském letišti zaběhl osobní rekord na pět kilometrů a jen těsně se nevešel do první padesátky v celkovém pořadí. Třetí nejlepší čas z klubu zaběhl Jiří Novotný (22:17).

Martina Chladová – 33:36

Kompletní výsledky závodu Runway run Karlovy Vary 2020 naleznete zde (kliknout)

Členové klubu Rozběhnito.cz (Miroslav Chlad, Martina Chladová, Jiří Novotný) těsně před startem závodu v Karlových Varech (27. června 2020)