Chebští běžci po koronavirovém omezení poprvé společně trénovali

3
(2)

Členové běžeckého klubu se dnes sešli k prvnímu tréninku po koronavirovém omezení. Na tribuně “Zlaté dráhy” se sešlo celkem 19 běžců (z toho 3 nováčci). Poprvé obě skupiny vedli trenéři.Příjemné jarní počasí dnes vládlo prvnímu tréninku běžeckého klubu Rozběhnito.cz. Běžci se sešli poprvé od 10. března. Poprvé dorazili i oba trenéři jednotlivých tréninkových skupin. Po úvodním seznámení vyběhla výkonnostní skupina A pod vedením Štěpánky Dančové rychlejším tempem na 7 km trasu.

Trenér skupiny B Vilém Řepa svým svěřencům s ohledem na nováčky nasadil mírnější tempo. Za to ale vybral velmi pestrou trať směrem k resortu Stein a dále po břehu přehrady Skalka. Nováčci jistě uvítali i několik rad zkušeného trenéra. Po zvládnutí přibližně 8 km trasy na běžce čekal ještě výběh schodů u lanového centra a výklus kolem atletického stadionu.

Všem členům klubu i snaživým nováčkům děkujeme za velice příjemný první trénink po koronavirovém omezení. Další trénink se bude konat v úterý 26. května 2020. Sraz opět v 18:55 na tribuně chebského atletického stadionu.

Malá fotoreportáž z prvního jarního tréninku

Běžci skupiny A pod vedením Štěpánky Dančové.
Běžci skupiny B při úvodní poradě.
Obdiv za výborný výkon si vyslouží zejména paní Alice Vaculová. Trenér Vilda ji perfektně provedl celým tréninkem.
Místopředseda klubu Pavel Sýkora přišel na trénink připravený. Za uplynulý měsíc naběhal 100 km.
Upravené prostředí kolem břehu přehrady Skalka je ideální pro běžecký sport.

Ohodnoť článek 🙂

Kliknutím na palec ohodnotíš článek!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasů: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.