Druhá polovina roku bude pro běžce na Chebsku vydatná. Akce na hradě, trojitá dávka běhu, Noční běh v Plesné i tradiční Silvestrovský běh.

0
(0)

Polovina prázdnin je za námi a organizačnímu týmu z Rozběhnito.cz začíná období plné organizování. Po Valdštejnově desítce přijdou na řadu další akce. Které? Tak to si můžete přečíst v tomto článku.

Valdštejnova desítka

Valdštejnova desítka – první a hned ta největší akce tohoto roku z dílny Rozběhnito.cz. Registraci všechny tratě závodu stále běží na www.valdstejnova10.cz.

Datum konání: 29. srpna 2020

Místo konání: náměstí krále Jiřího z Poděbrad v Chebu

Registrace: www.valdstejnova10.cz

O pohár Fridricha Barbarossy

Překážkový závod, který odstartuje přímo z nádvoří chebské falce. Proběhněte si s Rozběhnito.cz areál hradu i přilehlé okolí. Proběhněte dějištěm pivního festivalu na Krajince a užijete si 3 km trasy třeba i s celou rodinou.

Datum konání: sobota 12. září 2020

Místo konání: hrad Cheb

Registrace: pod tímto odkazem

Salming tour de Hospic

Trojitá dávka běhu, trojitá dávka pomoci. Nadupaný běžecký víkend na Chebsku. V pátek pětikilometrová trasa ve Františkových Lázních, v sobotu půlmaraton v Plesné a v neděli desetikilometrová trať ve Skalné. Rozběhnito.cz je hlavním partnerem této akce.

Datum konání: pátek-neděle 25. – 27. září 2020

Místo konání: Františkovy Lázně, Plesná, Skalná

Registrace: pod tímto odkazem

Chebské hradní schody

Tipnete si, za jak dlouho vyběhnete 109 schodů světoznámé černé věže v Chebu? Netipujte, pojďte si to rovnou zkusit. Nová akce z dílny Rozběhnito.cz.

Datum konání: sobota 10. října 2020

Místo konání: hrad Cheb

Registrace: pouze na místě

Noční běh Plesnou

Oblíbený běžecký seriál Noční běhy Chebskem, který loni skončil, má své malé pokračování. Noční běh Plesnou se bude konat v říjnu a je na co se těšit. Pětikilometrová trasa s čelovkou bude zakončena nefalšovanou zábavou v místním kulturáku.

Datum konání: sobota 17. října 2020

Místo konání: Plesná

Registrace: pod tímto odkazem

Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz 2020

Tradiční sportovní happening v posledním dni roku 2020. Pojďte předběhnout o den své novoroční předsevzetí a užijte si nezávodní trasu plnou překvapení.

Datum konání: čtvrtek 31. prosince 2020

Místo konání: hala Lokomotiva Cheb

Registrace: od 1. září 2020

Ohodnoť článek 🙂

Kliknutím na palec ohodnotíš článek!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.