Velkou cenu Komorní hůrky ovládl Vítek Fiala. Nejrychlejší ženou byla Sára Janušková

5
(4)

Druhý víkend v červnu patřil na Komorní hůrce u Chebu běžcům. Hotel Komorní hůrka zde uspořádal vůbec první závod po koronavirové krizi na Chebsku.

U národní přírodní památky se sešli běžci z blízkého regionu a silné zastoupení tu měl hlavně běžecký klub Rozběhnito.cz Cheb. Po dlouhých deštích přišlo velice teplé počasí, které účastníkům velice znepříjemnilo pobyt na jinak od organizátorů dobře připravené trati.

Ta měřila 9,4 km a nejrychleji ji v čase 36:05 zvládl Vítek Fiala z klubu SKP Union Cheb. Druhý mezi muži doběhl Marek Pleskač z NRR (Nová Role) s časem 39:05 a třetí byl Róbert Michalič z klubu Rozběhnito.cz.

Mezi ženami byla nejrychlejší Sára Janušková z Františkových Lázní, která proběhla cílem v čase 46:42. Druhá skončila Klára Vaňková z Hazlova za čas 47:42 a bronzovou příčku v závodu obsadila Tereza Patočková z klubu Rozběhnito.cz v čase 49:36.