Výběh na Zelenou horu se vyvedl. K Bismarckově rozhledně zamířilo 20 běžců s čelovkou.

4.3
(6)

Trenér běžeckého klubu Rozběhnito.cz Vilém Řepa si pro své svěřence dnes připravil netradiční “noční” výběh na Zelenou horu. Na parkovišti u bývalé Myslivny se sešlo 20 běžců z řad členů klubu, týmu PROFI SPORT Cheb i širší běžecké veřejnosti.Velice slušná účast překvapila i samotného trenéra Viléma Řepu, který celou akci zorganizoval. Běžci se sešli ve 20:30 na parkovišti u bývalé Myslivny, kde se rozdělili na tři skupinky. První hlavní skupina vyrazila k Bismarckově rozhledně lesní krosovou cestou. Druhá skupina se vydala po silnici a třetí skupinka plná benjamínků zamířila na kratší okruh do lesa.

Náročný terén byl ještě okořeněn dnešním vydatným deštěm, a tak všichni od běhu očekávali pěkné dobrodružství. A dočkali se, mokrá cesta plná kořenů byla tím ideálním požitkem pro večerní běh. Cestou k Bismarckovi ale šlo na cestu poměrně ještě dobře vidět, a tak se nikdo po cestě neztratil a všichni z první skupinky zdárně doběhli k rozhledně na vrcholu Zelené hory.

Cestou zpět už všichni běželi společně po silnici a v příjemném počasí si užili perfektní běžecký zážitek, po kterém si do svých běžeckých statistik připočetli 8 km.


Grafické znázornění zaběhnuté trasy

Děkujeme trenérovi Vildovi i všem zúčastněným. Budeme se těšit v úterý na tréninku. Skupina A má vstupní testy od 18 hodin na atletickém stadionu v Chebu a skupina B se sejde v 18:55 na tribuně stadionu. Vítáni budou i noví zájemci o vstup do klubu.Vybraní členové pak od 18:30 asistují u natáčení oficiálního videa k trase závodu Valdštejnova desítka 2020. Sraz je u horní kašny na chebském náměstí.

Malá galerie z výběhu

Na sobotní “noční” výběh na Zelenou horu se sešlo 20 běžců
Skupina běžící hlavní lesní trasu
Rychlejší běžci si stihli i prohlédnout výhled z rozhledny (na fotce Vilém Řepa)
Část skupinky v polovině výběhu
Všichni v cíli na parkovišti

Ohodnoť článek 🙂

Kliknutím na palec ohodnotíš článek!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasů: 6

No votes so far! Be the first to rate this post.